SETAK ELEKTRİK

1995 yılında kurulan Setak Elektrik, sektörlerinde lider olan yurt içi ve yurt dışı firmaların efektif ve verimli çalışabilmeleri için her türlü mühendislik, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Diğer danışmanlık firmalarından farklı olarak sadece üretim fonksiyonları ile ilgili değişim yönetimi çalışmalarıyla kalmamakta, çok zor bir sistem olan imalat sistemlerinde de benzer çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Temel amaç, tüm üretim sistemini mükemmel bir orkestra gibi çalıştırmaktır. Bunun için de SETAK ELEKTRİK, Yalın Yönetim, Tam Zamanında Üretim ve Yönetim, Hücresel Yapılanma gibi yaklaşımların içeriğindeki potansiyel gücü, müşteri değer tanımından hareketle işletme şartlarına uyarlı bir şekilde ortaya çıkarır ve işletmeleri dünya çapında üreticiler sınıfına sokar.

Ancak kat edilecek yol uzun ve zahmetlidir. Rekabet ortamındaki söz konusu baş döndürücü gelişmelerde, bize ivmelendirici görevi verecekseniz, lütfen bir an önce firmamızı arayınız. Çünkü zaman aleyhinize çalışmaktadır.